KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757428

nr 1275 7428

Oskar Person, Stilleben. Signerad. Signerad. Olja på pannå, 56x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:43:48